Sunkiaatlečiai iškovojo 14 medalių

Anykščiuose vyko sunkiosios atletikos regiono U15 varžybos, kuriose Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas. Panevėžiečiai varžėsi su Anykščių ir Rokiškio sportininkais. Pagal Sinklerio skaičiavimo lentelę susumavus taškus 14 Panevėžio atletų pelnė apdovanojimus.

Domantas Vėjelis varžęsis svorio kategorijoje iki 34 kg išrovęs 14 kg ir išstūmęs 80 kg sveriančią štangą laimėjo antrą vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje kovojęs Ąžuolas Morkūnas laimėjo trečią vietą (14-18 kg). Lukas Gvazdauskas (sv. iki 42 kg) iškovojo antrą vietą (24-33 kg). Toje pačioje svorio kategorijoje mergaičių grupėje kovojusi Orinta Klementjevaitė buvo trečia (17-24 kg). Austėja Masiulytė (sv. iki 46 kg) laimėjo pirmą vietą (26-35 kg). Airida Jasiūnaitė (sv. iki 55 kg) laimėjo antrą (34-43 kg), o toje pačioje svorio kategorijoje varžęsis Armandas Lobinas iškovojo trečią, vietas (32- 43 kg).  Matas Kralikas (sv. iki 61 kg) laimėjo pirmą vietą (40- 54 kg). Svorio kategorijoje iki 73 kg rungtyje visas prizines vietas iškovojo panevėžiečiai. Pirmą vietą pelnė Paulius Pilipavičius (51-65 kg), antrą – Artūras Pabrėža (39-48 kg), trečią – Kamilė Grinskytė (38-48 kg). Svorio kategorijoje iki 81 kg antrą vietą iškovojo Arnoldas Petraitis (47-62 kg). Svorio kategorijoje +89 kg antrą vietą laimėjo Kristijonas Mikalajūnas (50-65 kg), o trečią –  Matas Dumbauskas (35-45 kg).

Šios varžybos buvo atrankinės į balandžio 1-2 d. vyksiantį Lietuvos U15 sunkiosios atletikos čempionatą.  Artimiausios varžybos vyksiančios Panevėžyje numatytos balandžio 22 d., čia vyks Lietuvos sunkiosios atletikos regionų turnyras.

Praėjusią savaitę Telšiuose vyko Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame svorio kategorijoje iki 109 kg varžęsis Vakaris Grinka laimėjo bronzos medalį. Sveikiname sportininkus su puikiais laimėjimais!

Panevėžio sporto centre sunkiosios atletikos treniruotes veda Dovydas Sužiedelis bei Gintautas Čeponis.