Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro ugdytinės dalyvaus Lietuvos žolės riedulio vaikų lygos finale

Vakar baigėsi Lietuvos žolės riedulio vaikų (mergaičių) lygos uždarų patalpų antrasis Šiaurės zonos ratas. Susumavus taškus Panevėžio sporto centro – HC „Perkūnas“ komanda užėmė antrą vietą ir pateko į finalą, kuris vyks jau šį sekmadienį, kovo 26 d., Vilniuje.

„Mergaitės pirmą kartą rungtyniavo didžiojoje salėje, o tai yra be galo sunku. Džiaugiuosi, jos puikiai žaidė ir kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Mums tai buvo labai gera  praktika prieš finalą.  Visos finale dalyvausiančios komandos yra stiprios, tad norint iškovoti medalį privalėsime susiimti ir parodyti charakterį. Mums liko vos kelios dienos pailsėti bei pasiruošti kovai. Nuoširdus ačiū visiems už palaikymą“, – sakė Panevėžio sporto centro žolės riedulio trenerė Anna Rekašius.

Lietuvos žolės riedulio vaikų (mergaičių) lygos uždarų patalpų pirmajame Šiaurės zonos rate panevėžietės užėmė trečią vietą. Vakar vykusiame antrajame Šiaurės zonos rate buvo iškovotos dvi pergalės. Panevėžio sporto centro – HC „Perkūnas“ komanda rezultatu 5:1 įveikė Kelmės SC bei rezultatu 1:0 Šiaulių akademijos-2 ekipas. Po įnirtingos kovos su Šiaulių akademijos-1 komandos merginomis panevėžietėms teko pripažinti priešininkių pranašumą. Tai Panevėžio sporto centro – HC „Perkūnas“ komandai garantavo antrą vietą ir kelialapį į finalą. Geriausios komandos žaidėjos vardas atiteko Kornelijai Bajorūnaitei. Sekmadienį vyksiančiose varžybose susitiks stipriausios 6 Pietų ir Šiaurės zonų komandos.

   

Skip to content