Meniu Uždaryti

Lietuvos žolės riedulio lygos finalinėse varžybose užimtos prizinės vietos

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių U14 žolės riedulio uždarų patalpų čempionato finalinės varžybos, kuriose prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro – HC „Perkūnas“ ugdytiniai.

„Varžybose mergaitės iškovojo sidabrą, o berniukai bronzą. Žinoma, visada norisi užimti aukščiausias vietas ir būti vienu laipteliu aukščiau už kitus. Tai yra sportas ir ne visada pasiseka būti geriausiems, tad džiaugiamės iškovotomis prizinėmis vietomis ir medaliais, dėl kurių sunkiai dirbome bei stengėmės visą sezoną. Už galimybę dalyvauti varžybose esu dėkinga Panevėžio sporto centrui, už paramą ir pagalbą dėkoju savo ugdytinių tėveliams. Visiems mano komandų nariams tariu ačiū už kovą ir dideles pastangas laimėti. Linkiu kuo didžiausios sėkmės jauniausioms dalyvėms, kurios jau šį sekmadienį Vilniuje dalyvaus Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos uždarų patalpų finalinėse varžybose“, – sakė trenerė Anna Rekašius.

Panevėžio komandos merginos įveikusios Kelmės ir Šiaulių akademijos-2 komandas bei nusileidusios Šiaulių akademijos-1 ekipai užėmė antrąją vietą. Geriausios komandos žaidėjos vardas atiteko Adrianai Skujaitei.

Vaikinai varžybose įveikę Vilniaus r. ekipą bei nusileidę Šiaulių akademijos-1 ir Vilniaus PMHC komandoms iškovojo trečiąją vietą. Geriausio komandos žaidėjo vardas atiteko vartininkui Danui Šautkuliui.

Skip to content