Meniu Uždaryti

Tarptautiniame dziudo turnyre užimtos prizinės vietos

Savaitgalį Siguldoje (Latvija) dvi dienas vyko XIV tarptautinis dziudo turnyras „Sigulda 2023“. Čia šauniai pasirodė Panevėžio sporto centro ugdytiniai, kurie į Lietuvą parvežė nugalėtojo taurę ir tris medalius.

Ant tatamio kilimo puikiai savo svorio kategorijoje kovojo ir visus priešininkus įveikė Kajus Charenka. Tai sportininkui garantavo čempiono vardą. Eimantas Liobikas turnyre iškovojo antrą vietą, Joris Fiodorovas ir Tomas Semčenko užėmė trečias vietas.

Kaip ir kiekvienose varžybose, taip ir šiame turnyre, sportininkai įgijo neįkainojamos patirties, dar didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

Latvijoje vykusiame turnyre dalyvavo trenerių Ričardo Baltos ir Kęstučio Trumpio ugdytiniai. Čia dalyvavo virš 800 dziudo sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.