Panevėžiečiai sėkmingai varžosi uždarų patalpų žolės riedulio čempionatuose

Panevėžio sporto centro-HC „Perkūnas“ žolės riedulio sportininkai sėkmingai žaidžia uždarų patalpų čempionatuose. Vasario pradžioje vykusiame Lietuvos moterų žolės riedulio uždarų patalpų čempionato (B  divizionas) II rate panevėžietės rezultatu 4:3 laimėjo prieš Šiaulių „Akademija-II“ merginas ir rezultatu 1:2 nusileido Šiaulių „Akademija-I“ ekipai. Kovo pradžioje Panevėžyje vyks III varžybų rato susitikimas, kuriame bus kovojama dėl 1-3 vietų.

Šį savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų U12 čempionato I ratas. Panevėžio komanda įveikė Šiaulių „Akademijos“ bei Kelmės SC komandas, lygiosiomis sužaidė su Šiaulių „Akademija-I“ ir pralaimėjo Šiaulių „Akademija-II“ ekipai. Šiuo metu turnyrinėje lentelėje panevėžiečiai užima 3 vietą, kovą bus žaidžiamas II ratas, vyks superfinalas.

Savaitgalį Panevėžyje vyko ir Lietuvos jaunių U18 merginų uždarų patalpų riedulio pirmenybės. Deja, bet šios varžybos panevėžietėms nebuvo itin sėkmingos. Pasak Panevėžio sporto centro-HC „Perkūnas“ žolės riedulio trenerės Annos Rekašius, šias varžybas laimėjo Vilniaus „Sostinės Tauras“, antrą vietą užėmė Šiaulių regbio ir žolės riedulio komandos merginos. Kadangi po atkaklios kovos visos likusios komandos surinko vienodą taškų skaičių, 3-5 vietos buvo išsiaiškintos papildomų įvarčių pagalba. „Šįkart panevėžietės liko penktos, tačiau tai visoms buvo gera praktika pasimokyti iš padarytų klaidų ir ateityje daugiau jų nekartoti“, – sakė A. Rekašius. Geriausia šių varžybų komandos žaidėja tapo Adriana Skujaitė. Kitos finalinės varžybos vyks kovą.