Lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunimo varžybose

Savaitgalį Kaune dvi dienas vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos varžybos, kuriose rungėsi per 360 sportininkų. Su stipriausiais šalies lengvaatlečiais savo jėgas išbandė ir Panevėžio sporto centro trenerės Aldonos Dobregienės ugdytiniai.

Panevėžio sportininkai varžėsi 60, 400, 800 m bėgimo, 4×200 m mišrios estafetės, 60 m barjerinio bėgimo, rutulio stūmimo bei šuolio į aukštį rungtyse.

„Šiose varžybose buvo neįtikėtinai didelė konkurencija, dalyvavo gausus lengvaatlečių būrys, kai kuriose rungtyse dalyvių skaičius siekė net per 40 sportininkų. Mums, treneriams, visada norisi aukštesnių rezultatų, tačiau džiaugiuosi savo ugdytinių pasiekimais, kurie sutelkę maksimalias jėgas pagerino savo asmeninius rezultatus“, – sakė lengvosios atletikos trenerė Aldona Dobregienė.

Agota Žurauskaitė 800 m nubėgo per 2 min. 29 sek. ir užėmė trečią vietą. Vyresnių sportininkų amžiaus grupėje varžęsis Kasparas Breimelis 60 m bėgimo rungtyje užėmė ketvirtą vietą, Rugilė Ivanauskaitė šioje rungtyje buvo dvidešimt pirma. Neda Vidzėnaitė šuolio į aukštį rungtyje užėmė penktą vietą. 60 m per barjerus bėgęs Kasparas Bačianskas taip pat užėmė penktą vietą, o 6 kg rutulio stūmimo rungtyje sportininkas buvo septintas. Mišriame estafetiniame bėgime 4×200 m  Panevėžio komanda, kurią sudarė Vytaras Sarapas, Aira  Kurklietytė, Kasparas Bačianskas ir Neda Vidzėnaitė, užėmė septintą vietą. 400 m distanciją bėgęs Vytaras Sarapas buvo aštuntas.

Surinkęs 4670 taškų septynkovėje Kasparas Bačianskas užėmė pirmą vietą. Komandinėje įskaitoje Panevėžio miesto komandai atiteko ketvirta vieta.