Meniu Uždaryti

Vasilijus Lendel tarptautinėse dviračių treko varžybose iškovojo auksą

Šį savaitgalį Lenkijoje Pruškovo mieste vykusiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix Poland“ (UCI II kategorija) Panevėžio sporto centro ugdytinis Vasilijus Lendel iškovojo prizines vietas.

Vasilijus Lendel sprinto rungtyje aplenkė visus 23 savo varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Justas Beniušis užėmė dešimtą, o Laurynas Vinskas – penkioliktą vietas. Keirino rungtyje Vasilijus Lendel buvo trečias. Miglė Lendel tiek keirino, tiek sprinto rungtyse užėmė penktas vietas.

Varžybose dalyvavo per 100 dviratininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Vengrijos, Norvegijos, Prancūzijos ir Laoso.

Dviratininkai varžėsi eliminavimo, sprinto, keirino, komandų persekiojimo, grupinėse lenktynės dėl taškų, skrečo, omniumo rungtyse.

Pasak Panevėžio sporto centro dviračių trenerio Anatolijaus Novikovo, šiuo metu visi Lenkijoje vykusiose varžybose dalyvavę sportininkai intensyviai ruošiasi Šveicarijoje Grecheno mieste vasario 8-13 d. vyksiančiam Europos čempionatui. Šis čempionatas – tai galimybė patekti į kitąmet Paryžiuje vyksiančias olimpines žaidynes.

Sportininkus varžyboms ruošia Anatolijus Novikovas ir Dmitrii Leopold.