Meniu Uždaryti

Dziudo sportininkai iš varžybų grįžo su apdovanojimais

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos dziudo jaunučių ir jaunių čempionatas,  kuriame dalyvavo 15 Panevėžio sporto centro ugdytinių.

Varžybose geriausiai pasirodė ir aukso medalius savo svorio kategorijose laimėjo  Aretas Marinskas ir Kajus Charenka. Sidabro medaliu pasidabino Nadiia Lukaševskaja, o Joris Fiodorovas laimėjo bronzą.

„Tai metinės varžybos, kurioms ruošėmės visus metus. Sportininkai turėjo puikią galimybę pasitikrinti savo jėgas, ruošiantis ateities kovoms. Konkurencijos šiame čempionate netrūko, tad džiaugiamės, kad turime iškovotus du aukso medalius. Žinoma, mums kaip sportininkams visada norisi daugiau medalių, tačiau esame patenkinti rezultatais. Ugdytiniai įvykdė mūsų lūkesčius, tik iš vieno sportininko tikėjausi geresnių rezultatų. Nenusimename, toliau rimtai treniruojamės ir ruošiamės kitoms varžyboms“, – sakė dziudo treneris Kęstutis Trumpis.

Lietuvos dziudo federacijos organizuotose varžybose dalyvavo per 400 sportininkų iš visos šalies. Dvi dienas vykusiose varžybose jaunučiai kovojo aštuoniolikoje svorio kategorijų, o jauniai – šešiolikoje. Šiomis varžybomis siekiama populiarinti ir kelti dziudo sporto šakos prestižą Lietuvoje, išaiškinti stipriausius sportininkus, sudarysiančius Lietuvos Respublikos nacionalinę rinktinę.

Panevėžio sporto centre vaikus ugdo dziudo treneriai Ieva Klimašauskienė, Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta ir Vidas Klimašauskas.

Skip to content