Lengvaatlečiai iškovojo įvairių spalvų medalius

Savaitgalį Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Su pajėgiausiais Lietuvos jaunučių grupės lengvaatlečiais varžęsis Benas Malinauskas 200 m nubėgo per 25,18 sek. ir užėmė antrą vietą. 600 m atstumą per 1 min. 42 sek. įveikęs Ugnius Janušauskas užėmė trečią vietą, o tą patį atstumą per 1 min. 43 sek. nubėgusi Gabrielė Janušauskaitė buvo ketvirta. 60 m barjerinį bėgimą per 9,69 sek. nubėgęs Aidas Armokas pasidabino bronzos medaliu. Gilija Mėlynytė šuolio į aukštį rungtyje peršokusi į 1,40 m aukštį iškeltą kartelę užėmė ketvirtą vietą. Šiose varžybose dalyvavo apie 400 sportininkų iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Rokiškio, Joniškio, Alytaus, Švenčionių, Jonavos, Birštono, Raseinių, Biržų, Jurbarko, Marijampolės, Vilkaviškio, Pagėgių, Šakių, Pasvalio, Šilutės, Kelmės, Molėtų, Telšių, Trakų, Kėdainių, Šilalės ir Pakruojo. Sportininkai varžėsi 60, 200, 600, 1000, 2000 m bėgimo, 60 m barjerinio bėgimo, 1000 m kliūtinio bėgimo, 2000, 3000 m sparčiojo ėjimo, šuolių į aukštį, tolį, su kartimis, trišuolio bei rutulio stūmimo rungtyse.

Tai ne vienintelės praėjusią savaitę Panevėžyje vykusios lengvosios atletikos varžybos. Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Panevėžio miesto atvirame jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionate. Čia jėgas išbandė per 60 sportininkų iš Panevėžio, Pasvalio ir Utenos. Sportininkai varžėsi 60, 300, 400, 600, 800 m bėgimo, 60 m barjerinio bėgimo, šuolių į aukštį ir tolį rungtyse. Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo 9 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Varžybose dalyvavo lengvosios atletikos trenerių Aldonos Dobregienės, Viktorijos Barvičiūtės, Kristinos Sabalytės, Rimvydo Smilgio, Remigijaus Jakubausko ir Brigitos Šiaučiūnaitės ugdytiniai.