Meniu Uždaryti

Panevėžio agrochemija ‒ SC tinklininkų komandos rankose – pergalė

Savaitgalį Lietuvos vyrų tinklinio lygos B diviziono rungtynėse susitiko Panevėžio agrochemijos-SC ir Kauno „Rio“  komandos. Panevėžiečiai po atkaklių rungtynių sužaidę 5 setus rezultatu 3:2 įveikė kauniečių ekipą.

Pirmasis setas prasidėjo „Rio“ komandos dominavimu ir lengvu seto užbaigimu – 25:14. Antrasis setas kauniečiams buvo kiek sudėtingesnis, tačiau pabaigoje jie susikaupė ir laimėjo setą rezultatu 25:21. Trečiajame sete atrodė, kad „Rio“ užsitikrins pergalę, tačiau Panevėžio komanda nepasidavė ir priešininkus įveikė rezultatu 25:23. Pradėjus žaisti ketvirtą setą panevėžiečiai surėmė pečius ir priešininkus įveikė rezultatu 25:19. Paskutiniame sete buvo daug emocijų, tačiau panevėžiečiai susikaupė ir iškovoję penktą setą rezultatu 15:9 užsitikrino sau pergalę.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Oskaras Rotomskis ir Arnoldas Baukus, komandai pelnę po 14 taškų. Jurgis Mėlynis pelnė 10, o Aurimas Voiška ir Matas Navarskas – po 4 taškus. Dovydas Jekimovas atliko net 42 rezultatyvius perdavimus. Šią komandą treniruoja Panevėžio sporto centro tinklinio treneris Gintautas Stanevičius.

Artimiausios rungtynės panevėžiečiams numatytos namuose jau šį savaitgalį. Sausio 14 d., šeštadienį, 13 val. Raimundo Sargūno sporto gimnazijos salėje Panevėžio agrochemija-SC susitiks su Gargždų „Amber 2“, o sekmadienį, sausio 15 d., 13 val. – su Raseinių „Lūšis Volley“ ekipomis. Įėjimas nemokamas. Kviečiame apsilankyti varžybose!

Skip to content