Meniu Uždaryti

Panevėžyje vyks tarptautinis krepšinio turnyras, trenerei Birutei Indreliūnienei atminti

Sausio 6-7 d. Panevėžio sporto centro krepšinio salėje (Beržų g. 48) vyks tarptautinis krepšinio turnyras, skirtas trenerei Birutei Indreliūnienei atminti.

„Šį turnyrą organizavome kelis metus iš eilės, tačiau dėl karantino apribojimų pastaruosius dvejus metus jis nevyko. Džiaugiamės, kad šiemet pavyko atgaivinti senąsias tradicijas, visgi norisi prisiminti tuos, kurie kūrė ir kėlė Panevėžio krepšinį. Birutė Indreliūnienė buvo puiki krepšinio trenerė, pilna entuziazmo. Džiaugiuosi ir tuo, kad šis turnyras šiemet tapo tarptautinis, tad čia sulauksime jaunųjų krepšininkių ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš kaimyninės Latvijos bei Švedijos. Su Švedijos atstovėmis išvykoje ne kartą esame žaidę draugiškus turnyras, tad smagu, kad šįkart rungtyniauti švedės atvyks į mūsų miestą“, – sakė Panevėžio sporto centro krepšinio trenerė Ilona Rimšienė.

Turnyre dalyvaus 2009 m. gimę ir jaunesnių krepšininkių ekipos iš Panevėžio, Kauno, Šiaulių, Latvijos bei Švedijos. Sausio 6 d. varžybų pradžia numatyta 11 val., o sausio 7 d. – 10 val. Įėjimas nemokamas.

Kviečiame ateiti į varžybas palaikyti Panevėžio sporto centro ugdytinių!

Skip to content