Vasilijus Lendel grįžo su trimis aukso medaliais

Anadijoje (Portugalija) vykusiose dvejose tarptautinėse dviračių treko varžybose Panevėžio sporto centro ugdytinis Vasilijus Lendel iškovojo tris aukso medalius.

Vasilijus šeštadienį vykusiose varžybose „Trofeu Jose Bento Pessoa“ laimėjo sprinto ir keirino rungtis. Sprinto rungties (16 dalyvių) finale V. Lendel nugalėjo Prancūzijos atstovą. Keirino rungtyje (17 dalyvių) panevėžietis aplenkė Ispanijos sportininką. Varžybose dalyvavęs dar vienas Panevėžio sporto centro ugdytinis Gabrielius Kundrotas buvo 13-as.

V. Lendel sekmadienį surengtose varžybose „Trofeu Alves Barbosa“ laimėjo sprinto rungtį (16 dalyvių). Panevėžietis dviratininkas finale vėl įveikė tą patį prancūzą. Šioje rungtyje G. Kundrotas liko 15-as. Keirino rungtyje (17 dalyvių) V. Lendel buvo septintas, o G. Kundrotas – 15-as.

Varžybose dalyvavo Graikijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Prancūzijos ir Lietuvos dviratininkai.

Sveikiname sportininką su puikiais pasiekimais!