Meniu Uždaryti

Lengvosios atletikos manieže vyks tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras

Šį šeštadienį, gruodžio 10 dieną, nuo 10 val. lengvosios atletikos manieže vyks tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunučių ir jaunių turnyras, kuriame savo galią demonstruos daugiau nei 10 Panevėžio sporto centro ugdytinių.

Pasak vieno iš turnyro organizatorių, graikų-romėnų imtynių trenerio Mariaus Baranausko, šios varžybos vykdomos jau penktą kartą, o šiųmetis turnyras debiutuos „Panevėžys Open 2022“ pavadinimu. „Džiaugiamės, kad vienas stipriausių graikų-romėnų imtynių turnyrų vyks būtent Panevėžyje. Kiekvienais metais vis augame, dalyvių gretos didėja. Šiemet į turnyrą atvyksta per 200 dalyvių iš 9 šalių, tokių kaip Izraelis, Norvegija, Latvija, Estija, Ukraina, Vokietija, Lenkija, Serbija ir žinoma bus sportininkai iš visos Lietuvos“, – sako M. Baranauskas.

Organizatoriai žada neapsiriboti vien sportine dalimi ir renginį ruošiasi praturtinti ypatinga programa. „Atvykę svečiai atidarymo metu ir prieš finalines kovas pamatys tikrą šou. Galiu pažadėti, kad visi atvykę į varžybas iš jų išeis tik po apdovanojimų“, – visų paslapčių neatskleidžia treneris.

Panevėžio sporto centre vaikus ugdo du graikų-romėnų imtynių treneriai – Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.

Šventinė dalis ir finalai vyks nuo 16 val. įėjimas į varžybas nemokamas. Kviečiame apsilankyti varžybose ir palaikyti Panevėžio sporto centro ugdytinius!

 

Programa

 

10 val. Turnyro pradžia

16 val. Turnyro atidarymas

16.30 val. Kovos dėl 3 vietos

17.30 val. Turnyro atidarymo šou

18.30 val. Finalinės kovos.

Skip to content