Lietuvos daugiakovių varžybose užimtos prizinės vietos

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių daugiakovių taurės varžybos, kuriose dalyvavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas.

Penkiakovės rungtyje jaunių grupėje antrą vietą laimėjo Neda Vidzėnaitė, o trečią – Aira Kurklietytė. Sportininkės turėjo įveikti 60 m barjerinio bėgimo, šuolių į tolį bei aukštį, rutulio stūmimo (3 kg) ir 800 m bėgimo rungtis. Neda surinkusi 2535 taškus pasidabino sidabro medaliu, o Airos surinkti 2153 taškai sportininkei garantavo bronzą.

Septynkovės rungtyje jaunučių grupėje įveikęs 60 m barjerinio bėgimo, šuolių į tolį, aukštį, su kartimi, rutulio stūmimo (4 kg), 60 m ir 1000 m bėgimo rungtis, Aidas Armokas užėmė trečią vietą. Sportininkas surinko 3176 taškus.

Penkiakovės rungtyje mergaičių grupėje Urtė Šteinaitė užėmė penktą vietą. Sportininkė įveikusi 60 m barjerinio bėgimo, šuolių į tolį bei aukštį, rutulio stūmimo (2 kg) ir 600 m bėgimo rungtis surinko  2287 taškus.

Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerės Aldona Dobregienė ir Viktorija Barvičiūtė.