Meniu Uždaryti

Rankininkės iškovojo pirmą vietą

Savaitgalį Garliavoje vyko tradicinis XIII rankinio turnyras, treneriams Vytautui Griškevičiui ir Violetai Šniurevičienei atminti. Jame Panevėžio sporto centro rankininkės įveikė savo priešininkes ir laimėjo pirmą vietą.

„Kadangi į varžybas nevyko viena svarbiausių mūsų komandos žaidėjų, turėjau mažai vilties, kad laimėsime, vykome tiesiog išbandyti jėgas. Šios varžybos maloniai nustebino ir parodė, kad galime žaisti bet kokios sudėties. Labai džiaugiuosi puikiu merginų pasiekimu“, – sakė Panevėžio sporto centro rankinio trenerė Laura Salamanavičė.

U14 amžiaus grupėje kovojusios panevėžietės įveikė Vilniaus, Kauno ir Garliavos komandas bei laimėję pirmą vietą pasidabino aukso medaliais. Naudingiausia komandos žaidėja  išrinkta Gabrielė Suchockytė.

Varžybose vyko ir septynių metrų konkursas, kuriame panevėžietės taip pat įveikė visas varžoves ir laimėjo 1 vietą. Šiame konkurse Panevėžio komandą atstovavo Atėnė Milkintaitė, Gytė Mackevičiūtė ir Gabrielė Suchockytė.

Varžybos vyko tris dienas, kuriose dalyvavo įvairių amžiaus grupių rankininkų komandos iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno miesto ir rajono, Alytaus ir kt.

Artimiausios varžybos, kuriose dalyvaus Panevėžio sporto centro rankininkų komandos, vyks jau rytoj, lapkričio 22 d. Durpyno g. 3a esančioje Rankinio sporto salėje 17 val. vyks Lietuvos jaunių U17 merginų rankinio čempionato rungtynės, kuriose susitiks Panevėžio SC ir Alytaus SRC ekipos. Lapkričio 23 d. 16 val. toje pačioje salėje vyks Lietuvos jaunučių U15 vaikinų rankinio čempionato B pogrupio rungtynės. Čia dalyvaus Panevėžio SC  ir Kauno SM „Gaja“ – 2, o 17.30 val. Panevėžio RSSG  susitiks su Kauno SM „Gaja“ – 2. Čia vyks Lietuvos jaunių U19 vaikinų  rankinio čempionato rungtynės.

Sveikiname sportininkes su pergale ir linkime sėkmės kitose varžybose!

 

Skip to content