Meniu Uždaryti

Lietuvos jaunių ir jaunučių dviračių sporto treko čempionatas Panevėžyje

Spalio 29- 30 dienomis Panevėžio sporto arenoje surengtame atvirajame Lietuvos jaunių ir jaunučių dviračių sporto treko čempionate dalyvavo 39 Lietuvos ir 15 Panevėžyje globojamų Ukrainos dviratininkų. Iš viso išdalinta 19 Lietuvos čempionato medalių komplektų.

Dviratininkai kovojo šešiose rungtyse- asmeninėse persekiojimo, sprinto ir komandų sprinto lenktynėse, 500 m asmeninėse lenktynėse laikui, skreče ir omniume (daugiakovėje).

Jaunių sprinto rungties prizininkais tapo Gabrielius Kundrotas (PSC) ir Deividas Zelenauskas (PSC).

Individualaus persekiojimo rungtyje ant pakylos išsirikiavo visi PSC ugdytiniai: auksas- G. Kundrotas, sidabras- Tadas Baranauskas, bronza- D. Zelenauskas. Jaunučių grupėje toje pačioje rungtyje Dovydas Činga iškovojo bronzos medalį, Mantas Marčiukaitis buvo 6- as. Mergaičių jaunučių grupėje individualaus persekiojimo rungtyje Deimantė Zelenauskaitė tapo čempione, Vigailė Budreckytė užėmė 6- ą vietą.

Jaunių grupėje komandiniame sprinte Panevėžio SC komanda G. Kundrotas, T. Baranauskas ir D. Zelenauskas tapo čempionais, o jaunučių grupėje toje pačioje rungtyje D. Činga ir M. Marčiukaitis užėmė 3- ią vietą, jaunutės mergaitės- D. Zelenauskaitė, Aistė Aukštuolytė ir V. Budreckytė tapo vicečempionėmis.

Sprinto (200 m) rungtyje čempionu jaunių grupėje tapo G. Kundrotas, trečias buvo D. Zelenauskas, jaunučių mergaičių grupėje D. Zelenauskaitė iškovojo auksą, A. Aukštuolytė buvo 4- a, V. Budreckytė- 5-a.

Skračo rungtyje- G. Kundrotas- 1 v., T. Baranauskas- 2 v., jaunučių grupėje Dovydas Činga- 2 v., D. Zelenauskaitė – 1 v., A. Aukštuolytė- 2 v.

Pirmą varžybų dieną Panevėžio SC ugdytiniai iškovojo 7 aukso, 5 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Antrąją varžybų dieną vyko hito (500 m) ir omniumo rungtys. Vėl jaunių grupėje G. Kundrotas iškovojo auksą, T. Baranauskas sidabrą, jaunučių mergaičių grupėje D. Zelenauskaitė tapo čempione, V. Budreckytė- bronzine prizininke.

Paskutinėje omniumo rungtyje jaunučių čempione tradiciškai tapo D. Zelenauskaitė, bronzine- A. Aukštuolytė. Jaunių grupėje pirmą- antrą vietas pasidalino G. Kundrotas ir T. Baranauskas.

Lietuvos čempionate trenerio Anatolijaus Novikovo sportininkas 18- metis G. Kundrotas (PSC) iškovojo šešis aukso medalius, A. Novikovo ir T. Usevičiaus treniruojami sportininkė D. Zelenauskaitė iškovojo penkis aukso medalius, Tadas Baranauskas laimėjo 4 medalius (1 aukso, 3 sidabro).