Dviratininkai užėmė prizines vietas

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko „Velo CX – Perkūno trasa“ varžybos, iš kurių Panevėžio sporto centro – klubo „Greitis“ ugdytiniai grįžo su medaliais.

Mergaičių jaunučių grupėje nepralenkiama buvo Elžbieta Seliavaitė, kuri užėmė pirmą vietą ir pasidabino aukso medaliu. Berniukų jaunių grupėje taip pat pirmas buvo Tadas Baranauskas. Jaunučių berniukų grupėje Dovydas Činga laimėjo antrą vietą ir pelnė sidabro medalį, o toje pačioje grupėje varžęsis Vėjas Musteikis liko devintas.

„Kaip ir prieš savaitę vykusiose varžybose bendroje 15 km, t. y. 10 ratų, įskaitoje Dovydas buvo antras, o bendroje 19,5 km  – 13 ratų – įskaitoje, šį kartą Tadas nusileido vyrų elito distancijos sportininkams ir užėmė šeštą vietą“, – sako Panevėžio sporto centro – klubo „Greitis“ treneris Anatolijus Novikovas.

Panevėžiečius sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Varžybose dalyvavo 86 dalyviai iš Panevėžio, Vilniaus, Klaipėdos, Vilkaviškio, Kauno, Riešės, Ignalinos, Žiežmarių ir Kėdainių.