Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro krepšininkai – RKL dalyviai

Jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos krepšininkų komanda „Panevėžys“ dalyvaus 2022-2023 m. „Nostra.lt-RKL“ lygoje.

„Regionų krepšinio lygoje dalyvaujame jau ne pirmi metai. Praėjusiais metais tai buvo suaugusiųjų vyrų komanda. Šiemet su Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėju Justinu Jasiukaičiu nusprendėme, kad RKL komandą formuosime iš perspektyviausių 10-tokų ir 12-tokų vaikinų. Tai bus jungtinė Panevėžio sporto centro-Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vaikinų krepšinio komanda „Panevėžys“, – sako Panevėžio sporto centro krepšinio treneris Žydrūnas Valuckis.

Panevėžiečių komanda pasiruošimą naujam krepšinio sezonui pradėjo jau vasaros pabaigoje. Pasak Ž. Valuckio, ši komanda yra jaunimo komanda, kuri po truputį integruosis į vyrų krepšinį. „Akivaizdu, kad mums bus sunku, žinoma mokinsimės, grūdinsimės ir sieksime užsibrėžto tikslo nebūti paskutiniams“, – sako Ž. Valuckis.

Treneris iš krepšininkų išskiria pagrindinį komandos žaidėją Niką Stuknį, kuris dabar treniruojasi su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda. Taip pat Arną Strikulį, Kristupą Dūlą, dvyliktoką Vilhelmą Tallat-Kelpšą, kuris praėjusiais metais taip pat treniravosi su „Lietkabelio“ komanda ir įgijo puikios patirties.

Pirmosios panevėžiečių varžybos numatytos jau spalio 21 d. Klaipėdoje, kur jie susitiks su Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komanda. „Mūsų komandos vaikinai stiprūs, jauni, ambicingi, stipraus charakterio, siekiantys maksimumo, tad manau varžybos bus geros. Vaikinams jau greit prasidėsiančiame krepšinio sezone palinkėsiu nebijoti, daryti drąsius sprendimus, klaidų žinoma bus, tačiau varžybose svarbiausia būti atkakliems ir drąsiems“, – teigė Ž. Valuckis.

Panevėžio sporto centras krepšininkams artėjančiame sezone linki kuo didžiausios sėkmės!

Primename, kad Regionų krepšinio lyga (RKL) yra organizacija, rengianti oficialų nacionaliniu mastu vykstantį krepšinio čempionatą. Šis čempionatas laikomas trečiu pagal pajėgumą Lietuvoje po Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL). RKL čempionų komanda ateinančiame sezone įgyja teisę žaisti NKL pirmenybėse, taip pat kaip NKL čempionė turi šansą patekti į LKL. Vienas iš svarbių lygos tikslų – jaunųjų talentų ugdymas, perspektyvių jaunų žaidėjų pratinimas prie vyrų krepšinio. RKL pirmenybėse jaunuoliams suteikiama galimybė vienoje aikštėje rungtyniauti su labiau patyrusiais žaidėjais.

Skip to content