Meniu Uždaryti

Irkluotojai iš Latvijos grįžo su medaliais

Praėjusį savaitgalį Jelgavoje (Latvija) vyko Baltijos ilgų nuotolių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro irkluotojai. Panevėžiečiams šis čempionatas buvo sėkmingas, ilgų nuotolių pirmenybėse iškovoti visų spalvų medaliai.

„Paskutinį kartą ilgų nuotolių baidarių ir kanojų varžybose su komanda dalyvavome 2019-aisiais, prieš pandemiją. Džiaugiuosi savo ugdytinių pasiekimais. Tai gana rimtos varžybos, suvažiuoja aukšto lygio sportininkai, reikia gero pasirengimo, norint pirmiems įveikti ilgus nuotolius“, – sakė Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneris Vytautas Vaičikonis.

2004-2005 m. grupėje vienviete baidare 16 km antras įveikė ir sidabro medaliu pasidabino Povilas Čepelė. 2006-2007 m. grupėje vienviete baidare 8 km antra atplaukė Rasa Vaičikonytė, o nuo jos vos per sekundę atsiliko ir trečią vietą užėmė Liucija Railaitė. Vienviete kanoja 16 km irklavę broliai Danielius ir Dovydas Gauriai buvo nepralenkiami ir aukščiausias vietas pasidalijo tarpusavyje. Dovydas užėmė pirmą vietą, o Danielius – antrą.

Varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro trenerių Dalios Vaičikonienės ir Vytauto Vaičikonio ugdytiniai. Iš viso jėgas išbandė per 200 Latvijos, Estijos bei Lietuvos irkluotojų.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius užėmus prizines vietas!

 

Skip to content