Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi Lietuvos orientavimosi sporto čempionate

Savaitgalį Vilniaus rajone vyko šiemet jau paskutinis Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas, kuriame dalyvavo Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Varžybose beveik 250 sportininkų iš įvairių šalies miestų varžėsi pirmą kartą rengiamose bendro starto varžybose.

Jaunių grupėje dalyvavusi Miglė Činčikaitė nubėgusi 5,5 km ir surinkusi 16 kontrolinių punktų (KP) finišo liniją kirto trečia. Šioje grupėje taip pat startavusi Toma Gaižiūnaitė liko aštunta. Jaunučių grupėje varžęsis Tadas Mackevičius nubėgęs 6,4 km ir surinkęs 18 KP laimėjo 6 vietą. Jaunių grupėje startavęs Salvijus Strolė užėmė penktą vietą. Sportininkas nubėgo 8,7 km bei surinko 22 KP.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro orientavimosi sporto treneris Algirdas Šalkauskas.