Meniu Uždaryti

Lietuvos dviračių treko čempionate pelnytos prizinės vietos

Savaitgalį Panevėžio universalioje sporto arenoje vyko atviras Lietuvos dviračių treko čempionatas, kuriame Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas.

Tris aukso medalius keirino, sprinto bei komandų sprinto rungtyse iškovojo po motinystės atostogų pirmą kartą varžybose dalyvavusi Miglė Lendel (buv. Marozaitė). Ant nugalėtojų pakylos laiptelio du kartus lipo ir Vasilijus Lendel, kuris auksą laimėjo sprinto bei komandų sprinto rungtyse. Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro treneris Dmitrii Leopold.

Neimantė Laužikaitė komandinio sprinto rungtyje iškovojo antrą vietą, trečias vietas sportininkė pelnė moterų sprinto (200 m), grupinėse lenktynėse dėl taškų bei hito (500 m) rungtyse. Neimantė ketvirtas vietas užėmė eliminavimo bei skračo rungtyse.

Vyrų komandinio sprinto rungtyje treti buvo Darijus Ivanauskas, Tadas Baranauskas ir Gabrielius Kundrotas. Komandinio persekiojimo rungtyje Darijus Ivanauskas ir Gabrielius Kundrotas taip pat laimėjo trečią vietą. Skračo rungtyje Gabrielius Kundrotas iškovojo trečią vietą ir pasidabino bronza, o Darijus Ivanauskas buvo aštuntas. Eliminavimo rungtyje Gabrielius buvo septintas. Omniumo rungtyje Gabrielius laimėjo ketvirtą, o Darijus dešimtą vietas.  Šiuo sportininkus treniruoja Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Atvirajame Lietuvos dviračių treko čempionate dalyvavo 43 dviratininkai iš Lietuvos, Ukrainos, Latvijos ir Belgijos. Iš viso surengta 17 rungčių, išdalinti 72 medaliai.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su puikiais laimėjimais!

Skip to content