Meniu Uždaryti

Irkluotojams lijo medalių lietus

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių baidarių ir kanojų pirmenybių, jaunučių čempionatas bei Lietuvos taurės rudens etapas. Varžybose dalyvavusi didelė Panevėžio sporto centro irkluotojų komanda namo grįžo su gausybe medalių.

Lietuvos taurės rudens etape vienviete baidare 1000 m irklavęs Povilas Čepelė laimėjo antrą vietą, o Tomas Šimoliūnas buvo trečias. 200 m vienviete baidare irklavęs Povilas buvo greičiausias ir laimėjo pirmą vietą, Tomas ir vėl buvo trečias.  Dviviete baidare 500 m irklavę Povilas su Tomu laimėjo pirmą vietą. Neaplenkiami sportininkai buvo ir 200 m nuotolyje, čia jie taip pat lipo ant nugalėtojų pakylos laiptelio. Toje pačioje rungtyje antri liko Tomas Srivkinas su porininku Norbertu Vaitkumi.

Lietuvos mokinių pirmenybių ir jaunučių čempionate 2005-2006 m. grupėje 500 m vienviete baidare irklavusi Kotryna Glemžaitė buvo greičiausia ir užėmė pirmą vietą, o Liucija Railaitė laimėjo antrą vietą. Dviviete baidare 500 m nuotolį Kotryna Glemžaitė ir Liucija Railaitė įveikė pirmos. 200 m vienviete baidare irklavusi Kotryna Glemžaitė ir vėl buvo greičiausia, o Liucija Railaitė – trečia. Kotryna su Liucija 200 m nuotolį baidare įveikė pirmos, o Ieva Vilimaitė su Gabriele Andrijauskaite – trečios.

Dviviete baidare 500 m irklavę Linas Bukauskas su porininku Orestu Rimša buvo pirmi, o Tomas Chainauskas ir Vilius Borisas – treti. 200 m vienviete baidare irklavęs Linas Bukauskas buvo pirmas.  Šis sportininkas su porininku Nedu Kraujaliu irkluodami 200 m dvivietę baidarę buvo pirmi, o Vilius Borisas su Tomu Chainausku – treti.

Keturvietę baidarę 500 m irklavusi jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda buvo pirma. Tai Tomas Chainauskas, Vilius Borisas, Rytis Bakas ir Eligijus Bružas. Toje pačioje rungtyje treti buvo Titas Misiūnas, Augustas Viršilas ir Dominykas Razma su sportininku iš Plungės.

2007 m. grupėje vienviete baidare 1000 m irklavęs Domantas Gritėnas buvo greičiausias ir užėmė pirmą vietą. Vienviete kanoja 1000 m irklavęs Danielius Gaurys užėmė antrą, o jo brolis Dovydas trečią vietas, tokias pat vietas broliai užėmė ir irkluodami 200 m nuotolyje. Dviviete kanoja irklavę broliai Dovydas ir Danielius Gauriai buvo nepralenkiami, jie užėmė pirmą vietą.

Toje pačioje amžiaus grupėje 500 m nuotolyje vienviete baidare irklavusi Rasa Vaičikonytė laimėjo pirmą vietą ir pasidabino aukso medaliu. Šioje rungtyje Indrė Savickytė buvo trečia. Metais jaunesniųjų grupėje irklavusi Kamilė Railaitė laimėjo antrą vietą. 200 m irklavusi Rasa Vaičikonytė užėmė antrą vietą, o Indrė Savickytė – trečią. Kamilė Railaitė buvo antra.

2007-2008 m. grupėje 500 m dvivietę baidarę irklavusios Rasa Vaičikonytė ir jos porininkė Ema Milašiūtė buvo pirmos, Indrė Savickytė ir Beatričė Juškaitė – antros, o Kamilė Railaitė ir Kamilė Čiškauskaitė – trečios.

500 m nuotolį pirmi įveikė keturvietę baidarę irklavę Domantas Gritėnas, Lukas Mačionis ir Benediktas Keblys su sportininku iš Kauno. Pirmą vietą taip pat užėmė jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos merginų komanda – Rasa Vaičikonytė, Beatričė Juškaitė, Gabija Bakaitė ir Ema Milašiūtė.

Broliai dvyniai Dovydas ir Danielius Gauriai irkluodami 200 m dviviete kanoja užėmė pirmą vietą, o dvivietę baidarę 200 m irklavusi Indrė Savickytė su porininke Beatriče Juškaitė laimėjo antrą vietą.

2007-2012 m. grupėje 200 ir 500 m dvivietę kanoją irkluodamos Atėnė Kintaitė su porininke Aleksandra Sokolovaite laimėjo trečias vietas.

2009-2012 m. grupėje 500 m dviviete baidare irklavę Rejus Šmigelskis su porininku iš Visagino užėmė antrą vietą, o Gintaras Laskovas ir Denas Šašys buvo treti. 200 m dviviete baidare irklavęs Gintaras Laskovas su porininku iš Plungės laimėjo antrą vietą. Sportininkas antras buvo ir irkluodamas 200 m nuotolyje vienviete baidare. Toje pačioje rungtyje Elija Kraujalytė buvo trečia.

Varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro trenerių Dalios Vaičikonienės ir Vytauto Vaičikonio ugdytiniai.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su puikiais pasiekimais!

 

Skip to content