Meniu Uždaryti

Po atkaklios tinklinio turnyro kovos laimėtas auksas

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko mergaičių tinklinio turnyras „Panevėžio taurė – 2022“, kuriame sėkmė šypsojosi Panevėžio sporto centro tinklinio trenerės Gražinos Janušienės merginų komandai. Varžybose be panevėžiečių dalyvavo Joniškio, Mažeikių ir Radviliškio r. tinklininkės.

„Tai buvo ne tik draugiškos rungtynės, kuriose vyko atkaklios kovos tarp komandų, bet ir pasiruošimas dalyvauti Lietuvos jaunučių U16 tinklinio čempionate. Didžiausios aistros virė dėl čempionų titulo tarp Panevėžio ir Joniškio komandų. Mums teko sužaisti tris partijas, žaidėme taškas į tašką. Pasitaikė stiprios konkurentės, bet po permainingos kovos rezultatu 2:1 pergalės šokį šoko mūsų miesto merginos, kurios ir pasipuošė aukso medaliais. Kitos komandos, tiek Radviliškio rajono, tiek Mažeikių taip pat buvo gana stiprios, tačiau panevėžietės jas įveikė rezultatu 2:0, o tai garantavo kelią į finalą. Buvo puikios varžybos, visos sportininkės įgijo dar daugiau patirties, pasimokė vienos iš kitų“, – sakė trenerė Gražina Janušienė.

Varžybose ketvirtą vietą užėmė merginos iš Mažeikių, trečią vietą po atkaklios kovos iškovojo Radviliškio rajono komanda, Joniškio merginos pasidabino sidabro medaliais. Atminimo prizais buvo apdovanotos ir kiekvienos komandos naudingiausia žaidėja. Panevėžio komandoje teisėjų nuomone naudingiausia žaidėja buvo pripažinta Viktorija Monstavičiūtė.

Šios varžybos – tai  Panevėžio sporto centro įgyvendinamo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Aš ir sportas“ dalis.

Skip to content