Meniu Uždaryti

Dviračių varžybose pelnytos prizinės vietos

Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvavo dviračių varžybose, iš kurių namo grįžo užėmę prizines vietas.

Dviračių plento varžybose „Utenos velomaratonas 2022“ M16 amžiaus grupėje Deimantė Zelenauskaitė užėmė antrą vietą ir pasidabino sidabru. Toje pačioje amžiaus berniukų grupėje Dovydas Činga buvo devintas. M19 amžiaus grupėje Neimantė Laužikaitė taip pat iškovojo antrą vietą. Iš viso šiose varžybose įvairiose kategorijose dalyvavo 117 dviratininkų.

Jekabpils rajone (Latvija) vyko Latvijos dviračių federacijos organizuojamas „VeloExpress“ MTB maratonas, kuriame buvo išaiškinti geriausi kalnų dviratininkai. Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavo U12 mergaičių ir U12 berniukų sportininkų grupės. Dvylikamečių mergaičių grupėje dalyvavusi Elžbieta Seliavaitė buvo greičiausia ir užėmė pirmą vietą. Toje pačioje amžiaus berniukų grupėje Vėjas Musteikis buvo trečias.

Šį sekmadienį, rugsėjo 4 d., Panevėžyje vyks „Panevėžio dviračių lenktynės 2022“, kuriose dalyvaus 4 Panevėžio sporto centro ugdytiniai – Dovydas Činga, Deimantė Zelenauskaitė, Adrijus Bedalis ir Neimantė Laužikaitė.

Džiaugiamės ir sveikiname jaunuosius dviratininkus bei juos treniruojančius Panevėžio sporto centro trenerius Anatolijų Novikovą bei Tomą Usevičių su puikiais rezultatais ir artėjančiose varžybose linkime kuo didžiausios sėkmės!

Skip to content