Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro ugdytinė – orientavimosi sporto čempionė

Praėjusią savaitę Merkinės apylinkėse vyko tarptautinės daugiadienės orientavimosi sporto varžybos „Takas 2022“, kuriose dalyvavo ir prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

4 dienas vykusiose orientavimosi sporto varžybose W18 grupėje Miglė Činčikaitė užėmė 1 vietą ir tapo šios grupės čempione. Pirmą varžybų dieną sportininkė turėjo nubėgti 5 kilometrus ir surinkti 14 kontrolinių punktų, antrą dieną – 4,3 kilometrus ir 11 kontrolinių punktų, trečią – 5,5 kilometrus ir 16 kontrolinių punktų, ketvirtą – 4 kilometrus ir 17 kontrolinių punktų. Tadas Mackevičius M16 grupėje buvo trečias. Sportininkas pirmą varžybų dieną įveikė 4,5 kilometrus ir surinko 14 kontrolinių punktų, antrą –  4,3 kilometrus ir 13 kontrolinių punktų, trečią dieną – 5,3 kilometrus ir 15 kontrolinių punktų, ketvirtą – 3,6 kilometrus  bei 17 kontrolinių punktų.

W12 grupėje Armantė Šimaitė užėmė ketvirtą vietą. Pirmą dieną sportininkei teko įveikti 3,1 kilometrą ir surinkti 8 kontrolinius punktus, antrą dieną – 2 kilometrus ir 6 kontrolinius punktus, trečią dieną – 1,6 kilometrus ir 6 kontrolinius punktus, ketvirtą – 2,6 kilometrus ir 11 kontrolinių punktų.

MBW17 grupėje Agilė Kevėnaitė taip pat buvo ketvirta. Sportininkė pirmą dieną nubėgo 8,8 kilometrus ir surinko 16 kontrolinių punktų, antrą – 8,1 kilometrą ir 11 kontrolinių punktų, trečią – 8,2 km ir 13 kontrolinių punktų, ketvirtą – 4 kilometrus ir 15 kontrolinių punktų. Šiuos sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas.

Iš viso varžybose dalyvavo per 650 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Primename, kad birželio 30 d. – liepos 5 d. Vengrijoje vyks Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi sporto čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus ir šaliai atstovaus du Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Tai Tadas Mackevičius ir Miglė Činčikaitė. Linkime kuo didžiausios sėkmės artėjančiose varžybose!

Skip to content