Meniu Uždaryti

Imtynininkai tarptautinėse varžybose užėmė prizines vietas

Savaitgalį Anykščiuose vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Anykščiai 2022“. Panevėžio sporto centro imtynininkai ne tik sėkmingai pasirodė varžybose, bet ir turėjo puikią galimybę kaupti patirtį, besigrumiant su pajėgiais varžovais iš Latvijos, Estijos, Ukrainos, Izraelio, Norvegijos, Vokietijos ir Lenkijos.

Varžybose čempionais tapo ir aukso medaliais pasidabino Mykolas Kazėnas (svorio kategorija 35 kg) bei Paulius Masilionis (svorio kategorija 85 kg). Antrą vietą užėmė Vilius Alonderis (svorio kategorija 68 kg). Bronzos medalį iškovojo Nojus Klišys (svorio kategorija 41 kg).

Pasibaigus varžybos iki šio penktadienio panevėžiečiai semiasi patirties graikų-romėnų imtynių treniruočių stovykloje.

Berniukus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių treneriai Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.