Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro krepšininkai kovos dėl nugalėtojų titulo

Šį savaitgalį Vilniuje dėl nugalėtojų vardo kovos jaunieji krepšininkai. Gegužės 27-28 d. bus išdalinti Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunučių U16 merginų čempionato A diviziono medalių komplektai, o gegužės 28-29 d. pečius surems stipriausios berniukų U12 čempionato „Pirmojo iššūkio“ komandos. Su stipriausiais sportininkais varžysis ir Panevėžio sporto centro komandos.

Į U16 merginų finalinį etapą sostinėje pateko Panevėžio SC, V.Knašiaus KM, Biržų SC ir Vilniaus KM I komandos. Penktadienį, pirmosiose pusfinalio rungtynėse kovos Panevėžio sporto centro trenerės Ilonos Rimšienės ir Biržų SC auklėtinės, iškart po jų į kovą stos Vilniaus KM I ir V.Knašiaus KM ekipos.

 

Rungtynių laikai

Gegužės 27 d.

15.30 val. Panevėžio SC – Biržų SC

17.45 val. Vilniaus KM I – V.Knašiaus KM

 

Gegužės 28 d.

11.00 val. Mažasis finalas

13.15 val. Didysis finalas

15.00 val. Apdovanojimų ceremonija.

 

Į finalinį berniukų U12 etapą pateko Nacionalinė KA I, Šiaulių KA „Saulė“ I, Panevėžio SC I ir Sostinės KM I – „ČILI PIZZA“. Gegužės 28 d. pirmosiose pusfinalio rungtynėse žais  Nacionalinės KA I ir Sostinės KM I – „ČILI PIZZA“ auklėtiniai, iškart po jų į kovą stos Šiaulių KA „Saulė“ I ir Panevėžio sporto centro trenerio Justo Četkausko ugdytiniai.

 

Rungtynių laikai

Gegužės 28 d.

11.15 val. Nacionalinė KA I – Sostinės KM I – „ČILI PIZZA“

13.30 val. Šiaulių KA „Saulė“ I – Panevėžio SC

Gegužės 29 d.

13.00 val. Mažasis finalas

15.15 val. Didysis finalas

16.50 val. Apdovanojimų ceremonija.

 

Panevėžio sporto centro komandoms linkime kuo didžiausios sėkmės!

English EN Lietuvių kalba LT
Skip to content