Lietuvos U13 sunkiosios atletikos čempionate panevėžiečiai – treti

Jurbarko rajone vyko Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame sėkmingai savo jėgą ir meistriškumą demonstravo Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Iš viso čempionate dalyvavo 15 šalies komandų.

„Labai džiaugiuosi šiomis varžybomis. Iš 11 mano trylikamečių ugdytinių 8 pateko į Lietuvos jaunučių U13 sunkiosios atletikos čempionatą ir net 6 jų pelnė medalius. Be to, komandinėje įskaitoje Panevėžys pelnė trečią vietą. Tai puikus berniukų pasiekimas“, – džiaugėsi Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis.

Mantvydas Grigaliūnas svorio kategorijoje 34 kg pelnė antrą vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje Arnas Kučinskas buvo trečias. Domas Dragūnas svorio kategorijoje iki 46 kg užėmė taip pat trečią vietą.  Paulius Pilypavičius svorio kategorijoje iki 67 kg tapo čempionu ir pasidabino aukso medaliu. Toje pačioje svorio kategorijoje antrą vietą iškovojo Artūras Pabrėža. Arnoldas Petraitis svorio kategorijoje 81 kg užėmė trečią vietą. Sveikiname prizininkus!

Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro treneriai Dovydas Sužiedelis bei Gintautas Čeponis.