Sėkmingi pasirodymai Lietuvos ilgų metimų čempionate

Palangoje dvi dienas vyko Lietuvos ilgų metimų čempionatas, iš kurio Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai grįžo su medaliais.

Kūjo metimo suaugusiųjų grupėje 2 vietą užėmė Tomas Juknevičius, įrankį numetęs  57,14 m. Toje pat amžiaus grupėje trečią vietą laimėjo dar vienas Panevėžio sporto centro ugdytinis Gustas Pritulskis, jis kūją numetė 55,93 m.

Ieties metimo jaunučių grupėje jėgas išbandė Urtė Šteinaitė, kuri geriausiu bandymu švystelėjusi ietį 29,59 m užėmė  trečią vietą. Kūjo metimo rungtyje jaunučių grupėje taip pat trečią vietą laimėjo Paulius Binkis, jis kūją nusviedė 41,38 m.

Sportininkus varžyboms ruošė Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Viktorija Barvičiūtė ir Vidmantas Ščevinskas.

Sveikiname sportininkus ir trenerius su sėkmingais pasirodymais!