Meniu Uždaryti

Lengvosios atletikos manieže – darželinukų varžybos „Olimpinės viltys“

Po dviejų metų pertraukos dėl COVID-19 ligos ir su ja susijusių ribojimų renginiams Panevėžio sporto centras pakvietė mažiausius panevėžiečius į atsinaujinusį lengvosios atletikos maniežą. Čia vyko jau tradicinėmis tapusios, daugiau nei 25 metus organizuojamos Panevėžio miesto lopšelių-darželių varžybos „Olimpinės viltys“.

Renginyje dalyvavo lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Voveraitė“, „Kastytis“, „Papartis“, „Taika“, „Vaivorykštė“, „Vaikystė“, „Rūta“, „Žibutė“ bei „Diemedis“ ugdytiniai. Varžybose mažieji panevėžiečiai turėjo bėgti greičio estafetę, ridenti kamuolį aplink lanką, perduoti kamuolį komandos draugui, laikytis estafečių ir garbingo sportininko elgesio taisyklių. Susumavus rezultatus stipriausi mieste pasirodė ir pirmą vietą iškovojo lopšelio-darželio „Kastytis“ bendruomenė, antrą vietą pelnė lopšelio-darželio „Papartis“ ugdytiniai, trečia buvo lopšelio-darželio „Taika“ komanda. Panevėžio sporto centras dalyvius apdovanojo medaliais,  diplomais ir saldžiaisiais prizais.

Pasibaigus varžyboms dziudo treneris Kęstutis Trumpis vaikams pravedė treniruotę,  supažindino su dziudo  sporto šaka, parodė įvairių dziudo sporto šakos gudrybių,  mažiesiems svečiams buvo sudaryta galimybė stebėti dziudo sportininkų treniruotę.

Renginio organizatoriai visiems dalyvavusiems dėkoja už ištvermę ir drąsą, auklėtojoms – už begalinį darbą, ruošiant vaikus varžyboms.

Skip to content