Lietuvos orientavimosi sporto čempionate pelnytos prizinės vietos

Savaitgalį Vilniaus rajone dvi dienas vyko Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas, kuriame varžėsi bei prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Estafetės trasoje dalyvavo net 171 komanda. V18 amžiaus grupėje antri atbėgo ir sidabru pasipuošė Tadas Mackevičius, Džiugas Karvelis bei Salvijus Strolė. Vaikinai 4,9 km distanciją su 13 kontrolinių punktų įveikė per 2 val. 4 min. 5 sek.

Vidutinėje trasoje dalyvavo beveik 600 šalies sportininkų. Savo amžiaus grupėje treti buvo ir bronzos medaliais pasidabino panevėžiečiai Armantė Šimaitė (M12) bei Tadas Mackevičius (V16). Armantė 2 km distanciją su 8 kontroliniais punktais įveikė per 26 min. 19 sek. Tadas 3,5 km distanciją su 16 kontrolinių punktų įveikė per 33 min. 49 sek.

Artimiausios varžybos, kuomet dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytiniai, vyks jau šį savaitgalį, Vilniuje. Gegužės 14-15 d. Latvijoje vyks Baltijos šalių čempionatas, jame su stipriausiais orientacininkais varžysis Miglė Činčikaitė ir Tadas Mackevičius.

Visi panevėžiečiai, norintys išmokti orientavimosi sporto yra laukiami kiekvieną savaitę vykstančiose masinėse orientacinėse varžybose. Startas nuo 16.45 iki 19 val. skirtingose Panevėžio viešose vietose. Šiandien, gegužės 4 d. orientacinio sporto entuziastai yra laukiami Panevėžio rajone, Paliūniškyje (už tilto pasukti į dešinę). Išsamiau – socialinio tinklo Facebook paskyroje Panevėžio orientacininkai. Kilus klausimams skambinkite tel. 8 611 16911.