Meniu Uždaryti

MKL merginų kovo mėnesio simboliniame penketuke – ir vėl panevėžietė!

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga pristato merginų 2022 metų kovo mėnesio simbolinį penketuką. Jame – žaidėjos, kurios kovą buvo labiausiai pastebimos savo asmeniniais rezultatais. Ryškiausiai pasirodžiusios merginos pretenduoja tapti MKL kovo mėnesio žvaigžde.

Tarp penkių kovo mėnesio geriausiųjų jau antrą kartą šiemet pateko Panevėžio sporto centro ugdytinė Austėja Rauckytė. Krepšininkė per dvejas rungtynes vidutiniškai rinko 31 tašką ir 35.5 naudingumo balo. Mergaitė žaidžia Panevėžio sporto centro U16 krepšinio komandoje, kurią treniruoja  Ilona Rimšienė.

Krepšinio mylėtojams siūloma interaktyvi akcija – MKL socialinio tinklo Facebook paskyroje komentaruose galima išreikšti nuomonę, kuri iš simbolinio penketuko galėtų tapti MKL kovo mėnesio žvaigžde. Kviečiame palaikyti Austėją ir komentaruose įrašyti jos vardą bei pavardę. Palaikyti Austėją galite ČIA.

Tai jau trečias mėnuo iš eilės, kuomet geriausiųjų MKL gretose atsiduria ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Tarp penkių sausio mėnesio U13-U15 geriausiųjų vaikinų pateko Panevėžio sporto centro trenerio Tado Mykolaičio ugdytinis Dovydas Jakštonis, o Austėja Rauckytė tarp geriausiųjų buvo išrinkta ir vasarį.

Skip to content