Lengvaatlečiai varžėsi Lietuvos čempionate

Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių trikovių komandinis bei vaikų ir jaunučių daugiakovių čempionatai, kuriuose dalyvavo Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai.

Trikovės rungtyje Rimvydo Smilgio ugdytinė Viltė Poviliūnaitė užėmė trečią vietą ir pasidabino bronzos medaliu. Mergaitė 60 m įveikė per 8,62 s, į aukštį nušoko 1 m 45 cm, į tolį – 4 m 67 cm. Atskiros rungtys pagal tarptautinę lengvosios atletikos taškų skaičiavimo lentelę buvo vertinamos taškais. Viltei surinkti 2153 taškai garantavo trečią vietą. Trikovės rungtyje varžėsi dar viena Panevėžio sporto centro ugdytinė – Akvilė Vitkevičiūtė. Ji užėmė 6 vietą.

Emilija Kropaitė sprinto rungtyje taip pat buvo šešta. Mergaitei reikėjo bėgti 30, 60 ir 200 m distancijas.

Lietuvos jaunučių daugiakovių čempionate mergaitėms teko įveikti penkias, o berniukams septynias rungtis. Penkiakovėje 5 vietą užėmė Smiltė Paukštytė. Sportininkei teko įveikti 60 m barjerinio bėgimo, šuolio į aukštį, rutulio stūmimo, šuolio į tolį bei 600 m bėgimo rungtis. Penkiakovėje taip pat varžėsi Urtė Šteinaitė, ji laimėjo 6 vietą. Septynkovėje Aidas Armokas užėmė 7 vietą. Aidui reikėjo įveikti 60 m bėgimo, šuolio į tolį, rutulio stūmimo, šuolio į aukštį, 60 m barjerinio bėgimo, šuolio su kartimi bei 1000 m bėgimo rungtis.

Dvi dienas vykusiame čempionate diplomais ir medaliais buvo apdovanoti 1-3 vietų laimėtojai, o 4-6 vietų laimėtojai – diplomais.

Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Rimvydas Smilgys, Remigijus Jakubauskas, Viktorija Barvičiūtė, Edita Barisienė ir Aldona Dobregienė.