Meniu Uždaryti

Jauniausieji Panevėžio sporto centro imtynininkai išbandė jėgas

Savaitgalį Tauragėje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų U11 taurės antro turo varžybos, kuriose jėgas išbandė ir Panevėžio sporto centro jauniausieji imtynininkai.

„Atėjo laikas pasirodyti ir mažiausiems Panevėžio sporto centro auklėtiniams. Daugiau negu pusei komandos tai buvo pirmosios varžybos. Namo parvežti dar daugiau medalių jauniesiems sportininkams sutrukdė patirties stoka, tačiau jiems viskas dar priešaky. Berniukai tikrai dar turės galimybių parodyti ko iš tikrųjų yra verti“, – sakė Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.

Varžybose panevėžiečių komandos pagrindą sudarė 2011 – 2013 m. g. sportininkai. Rokas Janauskas užėmė 2 vietą ir pasidabino sidabro medaliu, 3 vietas laimėjo ir su bronza namo grįžo Marijus Banys, Emilis Vilimas, Rytis Dambrauskas, Aironas Miganovič bei Nojus Vaitkevičius.

Varžybose dalyvavo 115 imtynininkų iš Panevėžio, Tauragės, Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Kuršėnų, Papilės ir Vilniaus rajono.

Skip to content