Meniu Uždaryti

Savaitgalį MKL varžybose krepšininkai laimėjo 3 pergales

Savaitgalį Panevėžio sporto centro krepšininkų komandos, žaisdamos Moksleivių krepšinio lygos (MKL) A divizione laimėjo 3 pergales.

Namuose vykusiose Lietuvos vaikų U14 mergaičių krepšinio čempionato A diviziono rungtynėse Panevėžio SC-1 komanda rezultatu 58:55 (14:15, 19:13, 12:10, 13:17) nugalėjo Ukmergės SC-1/„Vilkmergėlė“ merginas. Geriausiai varžybose žaidė ir daugiausiai komandai taškų pelnė Gabija Galvanauskaitė, Paulė Zakarevičiūtė bei Viktorija Morkuckaitė. Šią komandą treniruoja  Ilona Rimšienė.

Lietuvos vaikų U13 berniukų krepšinio čempionato A diviziono rungtynėse Panevėžio sporto centro vaikinų komanda laimėjo dvi pergales. Justo Četkausko treniruojami ugdytiniai išvykoje krepšinio aikštelėje susitikę su V. Knašiaus KM I komanda  pirmąjį kėlinį užbaigė ne savo naudai. Tačiau kituose kėliniuose sportininkai susiėmė ir priešininkų komandai nesuteikė vilties išsiveržti į priekį. Panevėžiečiai priešininkus įveikė rezultatu 85:77 (18:32, 22:13, 27:20, 18:12).  Geriausiai varžybose žaidė Danielius Steponkus, Matas Binkys ir Simas Raščius.

Ši vaikinų komanda kitą dieną sužaidė dar vienas rungtynes. Šįkart rezultatu 76:64 (10:15, 25:18, 15:17, 26:14) buvo įveikta Klaipėdos KM komanda. Šiose varžybose geriausiai žaidė Matas Binkys ir Danielius Steponkus.