Meniu Uždaryti

Iš Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato grįžo su apdovanojimais

Savaitgalį Alūksnės apylinkėse (Latvija) dvi dienas vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas, iš kurio net 6 Panevėžio sporto centro ugdytiniai namo parvežė medalius.

Varžybose Pijus Jaloveckas ilgąją ir sprinto trasas jaunimo grupėje įveikė greičiausiai ir užėmė pirmas vietas. Gytis Spundzevičius taip pat jaunimo grupėje sprinto trasoje buvo trečias. Tadas Mackevičius jaunių grupėje ilgąją ir sprinto trasas įveikė antras. Salvijus Strolė taip pat jaunių grupėje abi trasas įveikė trečias. Agilė Kevėnaitė toje pačioje amžiaus grupėje ilgojoje trasoje buvo antra, o sprinto – trečia. Aida Janulytė jaunučių grupėje ilgąją trasą įveikė antra.

„Džiaugiuosi savo ugdytinių pasiekimais. Visgi iš 400 dalyvių net 6 Panevėžio sporto centro ugdytiniai ne vieną kartą lipo ant nugalėtojų pakylos laiptelių ir namo parvežė po kelis medalius“, – sakė Panevėžio sporto centro orientavimosi sporto treneris Algirdas Šalkauskas.

Lietuvos čempionatus organizuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija. Jais siekiama skatinti visuomenę sistemingai sportuoti, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio principus, stengiamasi populiarinti orientavimosi sportą slidėmis Lietuvoje, išaiškinti stipriausias komandas ir stipriausius atskirų amžiaus grupių sportininkus, pasiruošti tarptautinėms varžyboms.

Artimiausias Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas numatytas vasario 5-6 dienomis.

Skip to content