Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre panevėžiečiai iškovojo III komandinę vietą

Šį šeštadienį atnaujintame lengvosios atletikos manieže vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras „Panevėžio Imtis 2021“, kuriame dalyvavo perspektyvūs atletai. Iš viso varžėsi apie 120 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Izraelio bei Ukrainos. Varžybose dalyvavo ir 18 Panevėžio sporto centro imtynininkų, kuriuos treniruoja Marius Baranauskas bei Andrius Vaičiūnas.

„Varžybos buvo itin stiprios, tad džiaugiuosi savo auklėtinių pasiekimais. Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo III komandinę vietą, I komandinę vietą laimėjo Ukraina, o II – Izraelis“, – sakė M. Baranauskas.

U13 grupėje panevėžiečiai pasidabino bronzos medaliais, tai: Mykolas Kazėnas (svorio kategorija 13 kg), Nojus Klišys (svorio kategorija 41 kg), Vakaris Šakėnas (svorio kategorija 44 kg), Nikita Smirnovas (svorio kategorija 48 kg), Vilius Alonderis (svorio kategorija 62 kg).

Tarptautinį graikų-romėnų imtynių turnyrą organizuoja Panevėžio sporto centras, klubas „Imtis“.

Dalyvaujant turnyre laikomasi garbingos, sąžiningos sportinės kovos būdo, mokomasi įveikti baimes, pasikliauti tik savo jėgomis, atkakliai siekti tikslo.