Meniu Uždaryti

Dziudo imtynininkai parsivežė visų spalvų medalius

Šį savaitgalį Vilniuje vyko atviras Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Iš varžybų jaunieji sportininkai namo grįžo su apdovanojimais.

Savo amžiaus grupėse ir svorio kategorijose I vietą užėmė bei aukso medaliais pasidabino Kipras Karveckas, Akvilė Šapnagytė, Mėta Šachovaitė ir Kajus Charenka. Varžybose antrą vietą pelnė Patrikas Taura, Martynas Kruopas ir Estina Jozėnaitė. Treti buvo Kristupas Sakalauskas, Marius Petkevičius, Airidas Pajeda, Dovydas Mikšionis ir Rokas Leikus. Panevėžio sporto centro komanda čempionate iškovojo pirmą komandinę vietą. Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio  sporto centro treneriai Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta, Vidas Klimašauskas ir Ieva Klimašauskienė.

Lietuvos čempionate dalyvavo dziudo sporto šakos sportininkai iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Plungės, Biržų, Pasvalio, Šiaulių r. ir kitų šalies miestų. Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos dziudo federacija. Čempionatu siekiama skatinti mokinius sistemingai sportuoti, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio nuostatas, siekiama populiarinti dziudo imtynes, ieškoti talentingų vaikų ir sudaryti sąlygas jiems tobulėti.

Skip to content