Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro tinklininkės džiaugiasi pasiekimais

Panevėžio sporto centro tinklinio trenerė Gražina Janušienė treniruoja dvi merginų tinklininkių komandas – U18 ir U15 – su kuriomis siekiama įvairių pergalių ir semiamasi patirties iš padarytų klaidų.

Panevėžio sporto centro U18 merginų tinklininkių komanda rugsėjo pabaigoje Panevėžyje vykusiame draugiškame turnyre iškovojo antrą vietą. Geriausiomis žaidėjomis buvo pripažintos Roberta Gabulaitė ir Rugilė Mikėnė. Šiose varžybose taip pat dalyvavo komandos iš Kelmės, Joniškio ir Radviliškio r.

Antrasis U18 merginų tinklinio draugiškas turnyras vyko Jonavoje spalio pradžioje, kuriame dalyvavo net 5 komandos iš Vilniaus, Kauno, Eišiškių, Jonavos ir Panevėžio. Po atkaklių kovų, G. Janušienės ugdytinės iškovojo trečią vietą. Geriausios žaidėjos prizą gavo komandos kapitonė Rugilė Mikėnė.

„Šį savaitgalį, spalio 23 – 24 d., išvykstame į Alytų, kur pradedame varžytis Lietuvos jaunių merginų tinklinio čempionato 1 rato I ture. Be to, komandos sudėtyje žaidžia Lietuvos rinktinės narė, panevėžietė Roberta Gabulaitė“, – džiaugėsi G. Janušienė.

Praėjusį savaitgalį, spalio 17 d., startavo merginų U15 komanda. Varžybos vyko Panevėžyje, čia iškovotos dvi pergalės rezultatu 2:0 prieš Šilutės ir Klaipėdos „Viesulo“ komandas bei buvo pralaimėta Kauno komandai. Tai tik pirmieji šios komandos žingsniai, ateityje bus siekiama dar daugiau pergalių. Artimiausios varžybos numatytos lapkritį.

 

Skip to content