Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro dviratininkai – nugalėtojų gretose

Sekmadienį Vilniuje vyko trečiasis šių metų Jeep MTB dviračių maratono varžybų etapas, kuriame varžėsi bei prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro – klubo „Greitis“ jaunieji dviratininkai.

Kaip visada, MTB dviračių maratonų taurės varžybas pradėjo patys mažiausi – darželinukai. Vėliau jėgas išmėgino vadinamoji pradinukų grupė – 6-10 metų berniukai ir mergaitės, kurie turėjo įveikti maždaug 3 km iššūkį. Panevėžietis Aronas Januška užėmė pirmą vietą. Mergaičių grupėje iki 14 m. Elžbieta Selevaitė iškovojo antrą vietą.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

MTB dviračių maratonų taurė – tai didžiausias masinis sporto renginys tarp dviračių mėgėjų ir sportininkų visoje Lietuvoje, vienijantis didelį būrį tiek aktyviai sportuojančių, tiek ir mėgstančių organizuotai praleisti laiką su dviračiu.