Meniu Uždaryti

Panevėžyje vyko jubiliejinis rankinio turnyras „Panevėžio taurė-2021“

Rugsėjo 11-12 d. Panevėžyje praūžė XXV jubiliejinis tarptautinis rankinio turnyras „Panevėžio taurė 2021“, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro rankininkai.

Pasak trenerio Valdemaro Burbos, į turnyrą planavo atvykti nemažai komandų iš mūsų kaimynių Latvijos ir Estijos, tačiau dėl šalyje susiklosčiusios COVID-19 situacijos dalyvavo tik 2 komandos iš Latvijos Dobelės miesto. Šiame turnyre jaunieji rankininkai sėmėsi patirties, demonstravo savo meistriškumą, komandoms buvo gera proga geriau pasiruošti Lietuvos čempionato kovoms.

Dvi dienas keturiose salėse 3 merginų ir 4 vaikinų amžiaus grupėse varžėsi 42 komandos. Dauguma jų – Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių, vaikų čempionatų nugalėtojai bei prizininkai. Panevėžio sporto centrui  atstovavo 7 rankinio komandos. Sužaistos 103 rungtynės,  daugumoje jų vyko apylygė emocinga kova.

Merginų U-16 grupėje sporto centro rankininkės užėmė ketvirtą vietą,  jas treniruoja Aldona Šlėktienė.

Merginų U-12 grupėje Panevėžio sporto centro rankininkės iškovojo antrą vietą. Merginas varžyboms ruošia Laura Salamanavičė.

Jauniausioje U-11 mergaičių grupėje A. Šlėktienės ugdomos sportininkės  pelnė trečią vietą.

Vaikinų U-18 grupėje nugalėtojais tapo jungtinė Panevėžio sporto centro – RSSG komanda, kurią treniruoja Mindaugas Vėta.

Vaikinų U-16 grupėje Panevėžio sporto centro rankininkai, treniruojami Petro Mečionio, užėmė šeštą vietą.

Berniukų U- 14 grupėje Panevėžio sporto centro komanda taip pat liko šešta. Juos treniruoja V. Burba.

Begalė emocijų liejosi jauniausiųjų U-12 grupėje. Čia trenerio Mindaugo Barzdenio ugdoma Panevėžio sporto centro komanda liko ketvirta.

Komandoms buvo išdalintas 21 komplektas medalių, naudingiausiems kiekvienos  komandos žaidėjams įteikti asmeniniai prizai. Merginų U-16 grupėje naudingiausia žaidėja pripažinta Laura Bitinaitė, U-12 – Liepa Kakanytė, U-11 – Gabrielė Suchockytė. Geriausiais žaidėjais vaikinų U-18 grupėje tapo Karolis Piragis, U-16 – Edvinas Šakalys, Radvilas Adomonis ir Povilas Atstupėnas, U-14 – Dovydas Pukus, U-12 –Tautvidas Vieštautas, U-11 – Justas Vijeika.

Panevėžyje rankinio paslapčių vaikus moko ir varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Mindaugas Vėta, Laura Salamanavičė, Mindaugas Barzdenis, Aldona Šlėktienė, Sergejus Sokolovas, Petras Mečionis ir Valdemaras Burba.