Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro ugdytiniai – 518-ojo Panevėžio gimtadienio dalyviai

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 3-5 d., Panevėžys švęs 518-ąjį gimtadienį. Kaip visada gimtadienyje žadama daug įvairios veiklos tiek suaugusiems, tiek mažiesiems dalyviams. Šventės metu žiūrovai galės gėrėtis ne tik įvairia menine programa, bet ir stebėti sporto varžybas, kuriose taip pat dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Rugsėjo 3-5 d. Panevėžį sudrebins sunkiaatlečiai. „Aukštaitijos“ sporto komplekso mažojoje salėje nuo 10 iki 17 val. vyks 31-as tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras. Dėl medalių varžysis ne tik pajėgiausi šalies ir Panevėžio sportininkai, bet ir svečiai iš Vengrijos , Estijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos. Varžybose jėgas išbandys ir Panevėžio sporto centro trenerių Gintauto Čeponio ir Dovydo Sužiedelio treniruojami auklėtiniai. Rugsėjo 5 d. nuo 12 val. Laisvės a. vyks parodomosios varžybos. Čia jėgas galės išbandyti ir panevėžiečiai bei miesto svečiai.

Rugsėjo 4 d. nuo 11 iki 19 val. „Aukštaitijos“ sporto komplekse vyks tarptautinis dziudo festivalis „Pirmoji kova“. Dalyvauti žada sportininkai iš Latvijos bei Lenkijos. Ant tatamio varžysis ir Panevėžio sporto centro trenerių Ievos Klimašauskienės, Vido Klimašausko, Kęstučio Trumpio, Ričardo Baltos ruošiami ugdytiniai.

Rugsėjo 5 d. nuo 11 iki 13 val. Panevėžio sporto centro irklavimo bazėje vyks irklenčių ir baidarių varžybos. Čia varžysis trenerių Pavelo Bespalovo, Editos Simonaitytės, Dalios Vaičikonienės bei Vytauto Vaičikonio treniruojami ugdytiniai.

Panevėžio sporto centras kviečia panevėžiečius apsilankyti varžybose ir palaikyti jaunuosius miesto sportininkus.

Skip to content