Meniu Uždaryti

U-12 bronza džiaugiasi J. Četkausko treniruojami vaikinai

Nuo 2020 – 2021 m. vykusiame krepšinio sezone be pralaimėjimų Panevėžio sporto centro jaunieji krepšininkai sužaidė 11 iš 12 rungtynių ir pateko į finalinį ketvertą. Vilniuje finalinėse rungtynėse susitikę su Šiaulių „KA Saulė“ rezultatu 63:58 ( 11:15, 17:10, 21:11, 14:22)  palaužė šiauliečių pasipriešinimą ir pelnė trečią vietą. Vilniaus krepšinio mokyklos aikštelėje Panevėžio sporto centro komandos U-12 berniukai jauniausiųjų LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos finale pasidabino  bronzos medaliu.

„Galiu pasakyti, kad šis sezonas buvo sunkus, turėjome daug varžybų. Be to, besibaigiant sezonui ne vienas komandos narys patyrė traumas,  jų neišvengė ir pagrindiniai žaidėjai, taip pat pats komandos kapitonas. Pasiektu rezultatu džiaugiuosi, tačiau pusfinalyje tikėjomės sužaisti geriau bei pasiekti aukštesnius rezultatus. Kadangi rungtynės jau baigėsi berniukams norėčiau palinkėti vasarą gerai praleisti laiką ir sugrįžti be traumų“, – sako jaunuosius krepšininkus treniruojantis Justas Četkauskas.

Rezultatyviausiu komandos žaidėju tapo Matas Binkys, pelnęs 11 taškų. Atkovotų kamuolių lyderio vardą užsitarnavo Povilas Venckūnas, priešininkams iš rankų išplėšęs 5 kamuolius. P. Venckūnas tapo ir rezultatyviausiu perdavimų lyderiu, sėkmingai varžybose perdavęs 2 kamuolius.  M. Binkys taip pat pateko į finalo ketverto simbolinį penketą

Vasarą jaunieji krepšininkai su treneriu yra suplanavę vykti į stovyklą Zarasuose.

 

Skip to content