Meniu Uždaryti

Pirmojo iššūkio finale bronza atiteko panevėžietėms

Praėjusią savaitę Panevėžyje sporto centro komandos U-12 mergaitės jauniausiųjų LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos finale pasidabino bronzos medaliu.

„Rezultatu džiaugiuosi, tačiau manau rungtynes galėjome sužaisti ir geriau. Koją čia mums pakišo be startinio penketo likusi komanda –  viena žaidėja patyrė traumą, o kita sportininkė varžybose nedalyvavo dėl asmeninių priežasčių. Manau dėl to be dviejų pagrindinių žaidėjų likusi komanda varžybose liko trečia“, – sako jaunąsias sportininkes treniruojanti Ilona Rimšienė.

Nuo spalio iki gegužės vykstančiame krepšinio sezone be pralaimėjimų buvo sužaistos 5 rungtynės, atkrintamosiose varžybose Panevėžio sporto centro krepšininkės susitiko su varžovėmis  iš Ukmergės ir pelniusios pergalę pateko į finalinį ketvertą. Panevėžyje vykusiose varžybose rezultatu 63:52 Panevėžio SC nugalėjo Klaipėdos KM komandą  ir pelnė bronzą.

Rezultatyviausia komandos žaidėja tapo Gabija Galvanauskaitė, pelniusi 36 taškus. Sportininkė tapo ir atkovotų kamuolių lydere – atkovota 17 kamuolių ir pelnyti 28 naudingumo balai. G. Galvanauskaitė taip pat pateko ir į finalo simbolinį penketą.

Rezultatyviausios perdavimų lyderės vardas atiteko Taurijai Steponkutei, varžybose sėkmingai perdavusiai 5 kamuolius.

„Sportininkėms norėčiau palinkėti, kad per vasarą nepamirštų krepšinio ir rugpjūtį ateitų su nauja, gera nuotaika pasiruošusios startui – mūsų visų laukia naujas sezonas, nauji laimėjimai“, – geros vasaros palinkėjo I. Rimšienė.

 

   

Skip to content