Meniu Uždaryti

Krepšinio U16 vaikinų B divizione triumfavo Panevėžio sporto centro krepšininkai

LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) pirmenybėse išaiškėjo dar vieni B diviziono čempionai, o šį sykį sėkmė lydėjo Panevėžio SC krepšininkus, kurie triumfavo U16 vaikinų grupėje.

Ketvirtadienį vykusiuose pusfinaliuose dominavo puolimas, o pirmieji į kovą žengė Panevėžio SC ir KM Perkūnas. Čia pergale džiaugėsi aukštaičiai – 105:91. Nugalėtojams A. Stankevičius įmetė 30 taškų.

Panevėžiečiai B diviziono finale Gargžduose 88:73 susitvarkė su Šiaulių KA Saulės krepšininkais. Nugalėtojams pergalę garantavo Arno Stankevičiaus solo pasirodymas – 31 taškas, 6 atkovoti ir tiek pat perimtų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Ši pergalė Aurimo Puodžiūno auklėtiniams garantavo vietą kito sezono A divizione.                                 Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju buvo pripažintas panevėžiečių kapitonas A. Stankevičius, o į simbolinį penketą be jo pateko Kristupas Dula (Panevėžio SC), Auridas Urbonas (KA Saulė), J. Virkutis (Gargždų SC) ir Paulius Pranaitis (KM Perkūnas).

        

English EN Lietuvių kalba LT
Scroll Up Skip to content