Meniu Uždaryti

Krepšinio U16 vaikinų B divizione triumfavo Panevėžio sporto centro krepšininkai

LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) pirmenybėse išaiškėjo dar vieni B diviziono čempionai, o šį sykį sėkmė lydėjo Panevėžio SC krepšininkus, kurie triumfavo U16 vaikinų grupėje.

Ketvirtadienį vykusiuose pusfinaliuose dominavo puolimas, o pirmieji į kovą žengė Panevėžio SC ir KM Perkūnas. Čia pergale džiaugėsi aukštaičiai – 105:91. Nugalėtojams A. Stankevičius įmetė 30 taškų.

Panevėžiečiai B diviziono finale Gargžduose 88:73 susitvarkė su Šiaulių KA Saulės krepšininkais. Nugalėtojams pergalę garantavo Arno Stankevičiaus solo pasirodymas – 31 taškas, 6 atkovoti ir tiek pat perimtų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Ši pergalė Aurimo Puodžiūno auklėtiniams garantavo vietą kito sezono A divizione.                                 Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju buvo pripažintas panevėžiečių kapitonas A. Stankevičius, o į simbolinį penketą be jo pateko Kristupas Dula (Panevėžio SC), Auridas Urbonas (KA Saulė), J. Virkutis (Gargždų SC) ir Paulius Pranaitis (KM Perkūnas).

        

Skip to content