Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas

Balandžio 23 d. Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 metų sunkiosios atletikos čempionatas. Į finalines varžybas (po 6 geriausius sportininkus kiekvienoje svorio kategorijoje) pateko 9 Panevėžio Sporto centro auklėtiniai. Svorio kategorijoje iki 73 kg čempionu tapo Minvydas Mikšys, trečią vietą laimėjo Aleks Poleščiuk. Antrąją vietą svorio kategorijoje iki 67 kg laimėjo Aironas Brazauskas, iki 49 kg. bronzos medaliu pasipuošė Hubertas Šumnauskas. Panevėžio SC komanda visų miestų tarpe liko ketvirta. Finalinėse varžybose dalyvavo apie 80 sportininkų iš visos Lietuvos. Sunkiaatlečius varžyboms ruošė treneriai Dovydas Sužiedelis ir Gintautas Čeponis.

1 foto- 2 v. Aironas Brazauskas                          2 foto- 3 v. Hubertas Šumnauskas