Puikūs rezultatai Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate

Vasario 13- 14 dienomis Kaune, Panemunės miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto estafečių ir estafečių trasose. Dėl Lietuvos Respublikos teritorijoje galiojančių karantino sąlygų varžybos buvo vykdomos tik aukšto meistriškumo (V/M 18, bei V/M) grupėse. Pirmąją dieną vyko varžybos sprinto estafečių trasose. Merginų jaunių 18 metų grupėje Panevėžio sporto centro merginų komanda- Ugnė Gabreliūnaitė, Ugnė Uksaitė, Miglė Činčikaitė iškovojo bronzos medalius. Antrą varžybų dieną sportininkai varžėsi estafečių trasose. Merginų komanda- U. Gabreliūnaitė, U. Uksaitė, M. Činčikaitė vėl pasipuošė bronzos medaliais. Šį kartą gerai sekėsi ir vaikinams: Panevėžio sporto centro komanda- Salvijus Strolė, Tadas Mackevičius ir Pijus Jaloveckas pralaimėjo tik Vilniaus sporto centro komandai ir užėmė antrą vietą. Sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas. Vasario 22- 28 dienomis Estijoje, Kariku apylinkėse vyksiančiuose Pasaulio jaunimo, Europos jaunių orientavimosi sporto čempionatuose Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus Panevėžio SC/ OK Oriens sportininkai Pijus Jaloveckas ir Miglė Činčikaitė.

Iš kairės merginos: U. Uksaitė, M. Činčikaitė, U. Gabreliūnaitė

Iš kairės vaikinai: T. Mackevičius, S. Strolė, P. Jaloveckas