Merginų U 18 krepšinio čempionatas

Panevėžio R. Sargūno SG/KKSC merginos pasidabino bronzos medaliais LIDL – MKL U18 merginų čempionate Rimos Daunienės auklėtinės kovoje dėl 3-iosios vietos po atkaklios kovos 65:55 (13:19, 20:19, 16:6, 16:11) palaužė Alytaus SRC krepšininkes. Pirmoje mačo dalyje iniciatyva priklausė dzūkėms, kurios po dviejų kėlinių turėjo penkių taškų pranašumą – 38:33. Po pertraukos, trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusios panevėžietės, kilo į šturmą ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo priekyje – 49:44. Ketvirtojo kėlinio pradžioje įvyko epizodas, kuris apkartino visas rungtynes. R. Sargūno SG/KKSC lyderė Agnesė Garčinskaitė kryptelėjo koją ir buvo priversta palikti aikštę. Be savo vedlės likusios panevėžietės šiek tiek sutriko, o alytiškės tuo pasinaudojo ir, likus mažiau nei trims minutėms iki mačo pabaigos, sumažino atsilikimą iki keturių taškų – 53:57. Vis dėlto R. Sargūno SG/KKSC ekipai pavyko užtikrinčiau sužaisti dvikovos pabaigą ir iškovoti trečiąją vietą – 65:55. Nugalėtojas į priekį vedė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro ugdytinė Vestina Keburytė. Komandos kapitonė pelnė 23 taškus, atkovojo 8 kamuolius, 6 sykius suklydo bei išprovokavo 8 varžovių pražangas. Sveikiname komandą ir jos trenerę Rimą Daunienę, Vestiną Keburytę, kuri buvo išrinkta į simbolinį finalo ketverto penketą.