Meniu Uždaryti

Merginų triumfas jaunių U18 B diviziono finalo ketverto varžybose

Kovo 15 – 17 dienomis, Plungėje vyko LIDL-MKL U18 merginų krepšinio čempionatas, po kurio paaiškėjo, jog kovas vyriausiųjų merginų A diviziono atkrintamosiose varžybose pratęs Panevėžio KKSC II-Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir Plungės SRC ekipos.
B diviziono finalo ketverto turnyras vyko tris dienas, o per jas visos komandos spėjo sužaisti tarpusavyje ir išsiaiškinti, kuri ekipa yra stipriausia B divizione. Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro- Raimundo Sargūno sporto gimnazijos jungtinę komandą sudarė trenerės Rimos Daunienės ir Ilonos Rimšienės treniruojamos ugdytinės.
Turnyras prasidėjo publikos numylėtinių Plungės SRC ekipos nesėkme prieš Panevėžio KKSC II –R. Sargūno SG ekipą. Gausiai susirinkusių sirgalių palaikomos plungiškės tik po atkaklios kovos 62:64 (15:22, 15:16, 16:12, 16:14) nusileido Panevėžio komandai. Šeimininkių nesėkmę lėmė prastai sužaistas pirmasis kėlinys (15:22) ir nors po jo Plungės SRC ekipa atsitiesė, o 38-ąją minutę Rosita Raišuotytė tolimu metimu išlygino rezultatą (62:62), tačiau mačo pabaigoje sėkmė nusišypsojo panevėžietėms. Nugalėtojas į priekį vedė fantastiškai žaidusi Viltė Andrunavičiūtė (trenerė Ilona Rimšienė), pelniusi 41 tašką (11/25 dvit., 0/5 trit., 19/23 baud.) ir atkovojusi 12 kamuolių.
Antroji finalo ketverto diena prasidėjo triuškinama Panevėžio KKSC II-R. Sargūno SG merginų pergale. Panevėžietės 80:48 (14:17, 24:5, 25:13, 17:13) nepasigailėjo jaunųjų žalgiriečių. Kaunietės priešinosi tik pirmąsias 10 minučių, po kurių netgi turėjo trijų taškų pranašumą (17:14), tačiau vėliau Panevėžio atstovės visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir iškovojo solidžią pergalę. Nugalėtojų gretose vėl nesulaikomai žaidė Viltė Andrunavičiūtė. 14-metė pelnė 27 taškus (11/19 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.
Finalinę turnyro dieną pirmąją vietą jau užsitikrinusios panevėžietės 63:69 (29:19, 12:17, 10:14, 12:19) neatsilaikė prieš charakterį pademonstravusias ukmergiškes. Panevėžio KKSC II-R. Sargūno SG krepšininkės antrajame kėlinyje buvo įgijusios dviženklį pranašumą (29:17), tačiau kovingai žaidusios N. Vadapalienės auklėtinės trečiojo kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą (50:49), o lemiamame ketvirtyje įtvirtino savo pranašumą – 69:63. Panevėžio KKSC II-R. Sargūno SG: V. Andrunavičiūtė 24 tšk. (12 atk. kam.), E. Januškevičiūtė 19 tšk. (20 atk. kam., 11 kld.), J. Leskauskaitė 8 tšk. (9 atk. kam., 7 rez. perd.).
Po finalinio ketverto kovų paaiškėjo, jog panevėžietės iškart keliauja į I-ojo diviziono ketvirtfinalio kovas, kur susikaus su Vilniaus KM I.