Meniu Uždaryti

Panevėžio sportinikai Lietuvos dviračių sporto plento čempionate iškovojo 9 medalius skirtinguose nuotoliuose

Gargžduose Joninių savaitgalį vyko Lietuvos dviračių sporto plento čempionatas. Panevėžio sportininkai buvo vieni iš lyderių, iškovoję 9 medalius skirtinguose nuotoliuose. Asmeninėse lenktynėse laikui jaunių grupėje 14,5 km trasoje nugalėtoja tapo A. Gedraitytė (21:26,96; DSK Fortūna/PKKSC/PRSSG), sidabro medaliu pasipuošė P. Patinskaitė (21:29,24; DSK Fortūna/PKKSC/PRSSG), ketvirtą vietą iškovojo Auksė Pikūnaitė (22:18,46; PKKSC/ „El-eko Sport“), 5- a buvo Karolina Motejūnaitė (22:24,13; DSK Fortūna /PKKSC/PRSSG). Jaunių vaikinų grupėje 25,4 km nuotolį įveikęs per 34:56,81 čempionu tapo Erikas Šidlauskas (DSK Fortūna /PKKSC). Jaunimo grupėje bronzos medalį iškovojo Kęstutis Vaitaitis (DSK Fortūna/ PKKSC/PRSSG). Jis 32 km trasoje sugaišo 42:55,95. Du kartus moterų elito grupėje vicečempione tapo Olivija Baleišytė (PKKSC/„El-eko Sport“). Ji asmeninėse lenktynėse laikui moterų elito grupėje 25,4 km trasoje sugaišo 37:13,21 min. ir pasipuošė sidabro medaliu, o grupinėse lenktynėse 109,4 km įveikė per 2:47,14 val. ir užėmė antrą vietą. Grupinėse lenktynėse moterų elito grupėje Akvilė Gedraitytė užėmė 4 vietą, Paulina Patinskaitė – 5-ą.

Grupinėse lenktynėse jaunių grupėje 73 km trasoje visas prizines vietas iškovojo Panevėžio atstovės. Nugalėtoja tapo A. Gedraitytė, antrą vietą užėmė P. Patinskaitė, trečia buvo A. Pikūnaitė. Sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai V. Indreliūnas, V. Breivienė, S. Baleišytė, A. Jakimavičius, E. Zablockytė.